
Van buurperceel naar toekomstplan
SCHENKgroep groeit verder! Met de aankoop van een nieuw bedrijfsperceel zetten we een belangrijke stap richting uitbreiding en een volledig geïntegreerde organisatie. Benieuwd naar onze toekomstplannen? Lees het volledige bericht.
Op 1 april – en nee, dit is geen grap – tekende SCHENKgroep officieel voor de aankoop van een nieuw bedrijfsperceel. Het terrein beschikt over een ruime bedrijfshal en kantoorruimte en sluit uitstekend aan bij onze groeiambities.
De mogelijkheid ontstond tijdens een gesprek met een van onze buren over de toekomstige ontwikkelingen in de omgeving. Tussen de koffie door kwam het aanbod om het terrein over te nemen. Een unieke kans die perfect past binnen onze toekomstvisie en die we dan ook met beide handen hebben aangegrepen.
Het terrein is momenteel nog verhuurd. Hierdoor hebben we de tijd om onze plannen zorgvuldig verder uit te werken. De aankoop brengt ons een belangrijke stap dichter bij de toekomstige uitbreiding van SCHENK Containerverhuur en de realisatie van een volledig geïntegreerde SCHENKgroep.
We blijven investeren in meer capaciteit, een veilige werkomgeving, betrouwbare kwaliteit en een sterk team. Groei biedt mooie kansen, maar gezond, verantwoord en stabiel bouwen blijft voor ons altijd de basis.
SCHENKgroep. Samen vooruit, met visie en daadkracht.

